Prawo rodzinne

Prawo rodzinne
Prawo rodzinne

- rozwód;

- separacja;

- ustanowienie rozdzielności majątkowej;

- alimenty;

- ustalenie kontaktów z dzieckiem;

- ustalenie miejsca pobytu dziecka;

- pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej;

- ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa;

- inne.

Zakres usług świadczonych przez Kancelarię w sprawach rodzinnych:

W sytuacji chęci zawarcia ugody z drugim z małżonków, zapewniam mojemu Klientowi pomoc podczas spotkania z nim lub jego pełnomocnikiem procesowym. W przypadku spraw bardziej zawiłych, służę swoją obecnością w toku rozprawy sądowej.

Sprawy rodzinne, oprócz biegłej znajomości przepisów prawnych, wymagają od adwokata empatii i umiejętności okazania koniecznego wsparcia.

 

Pomagam przede wszystkim małżonkom, którzy chcą się rozstać w sposób dla nich jak najmniej dolegliwy, z poszanowaniem nowych wyborów życiowych.

 

Z mojej profesjonalnej pomocy mogą skorzystać także osoby, które chcą wypracować wspólne stanowisko w zakresie ustanowienia opieki nad małoletnimi dziećmi stron lub ustalenia z nimi osobistych kontaktów, jak również wysokości obowiązku alimentacyjnego.

 

Poprowadzę sprawę rodzinną, aby przebiegła jak najbardziej bezboleśnie. Przedstawię mojemu Klientowi możliwe rozwiązania, aby świadomie mógł podjąć ostateczną decyzję.

Prawo rodzinne

  O mnie 

Moją misją jest dążenie do tego, aby prawo służyło człowiekowi, a nie odwrotnie. Jestem przekonana, że wytrwałe i konsekwentne działanie jest krokiem w stronę osiągnięcia sukcesu. Świadczenie usług prawnych to moja praca, ale też i pasja. Dlatego nie brakuje mi energii do podejmowania nowych wyzwań i walki o prawa osób, które mi zaufały. Zależy mi na stworzeniu takiej atmosfery, gdzie każdy Klient będzie miał poczucie, że znalazł się w dobrych rękach. Od adwokata wymaga się często ludzkiego wsparcia i zrozumienia w trudnych życiowych sytuacjach. Jestem tego świadoma.

  Jestem tutaj  

  Kontakt ze mną 

Od poniedziałku do piątku:

7.30 - 15.30

 

Istnieje możliwość umówienia się na wizytę w innych godzinach, po wcześniejszej konsultacji telefonicznej.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

  Godziny otwarcia 

ul. Sądowa 1, 42-700 Lubliniec

  +48 694 678 446

  kontakt@adwokat-klimas.pl

Numer rachunku bankowego

ING Bank Śląski S.A.

74 1050 1155 1000 0092 8978 8367